Serwis korzysta z plików cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę, że będą one umieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo zmienić ustawienia dotyczące plików cookies w swojej przeglądarce.

FITNESS KLUB APLAUZ

Klub Fitness i siłownia APLAUZ

  

   

 

Znalezione obrazy dla zapytania facebook    Znalezione obrazy dla zapytania instagram
 

Aplauz to klub fitness w Warszawie, który posiada wszechstronną ofertę ogólnorozwojowych ćwiczeń dla każdego. Chcemy, aby każdy z Was znalazł u Nas coś dla siebie, dlatego wciąż poszerzamy naszą ofertę o różne formy zajęć grupowych. Nasza klub fitness w Warszawie proponuje zajęcia ukierunkowane na spalanie kalorii, wzmacnianie mięśni, a także zawierające elementy tańca i rytmiki. Znajdziesz u nas takie propozycje jak: Fat Burning, Cellulit Killer, High Intensity Interval Training, Jogę, Pilates, Aerobik, TBC, TMT oraz zajęcia specjalistyczne np. Zdrowy kręgosłup, Spinning czyli jazdę na rowerze czy Trening Funkcjonalny. Wszystkie zajęcia prowadzone są przez doświadczonych trenerów przy odpowiednio dobranej muzyce. Połącz przyjemne z pożytecznym i zapisz się na nasze zajęcia.

Jeśli cenisz indywidualną pracę nad udoskonalaniem swojego ciała - skorzystaj z naszej siłowni. Aplauz to bogato wyposażona siłownia w Warszawie. Zatrudnimy profesjonalnych trenerów, oraz trenerów personalnych, którzy wprowadzą Cię w świat fit, kulturystyki i zdrowego stylu życia. Ty określisz cele treningu, a trener wskaże Ci najefektywniejsze ćwiczenia, wraz z liczbą serii i powtórzeń. Nasza siłownia w Warszawie to miejsce dla osób, które chcą ujędrnić i wysmukli ciało, zbudować masę mięśniową, a także dla wszystkich, którzy chcą pozbyć się zbędnych kilogramów. Dodatkowo prowadzimy sekcję sportową sportów sylwetkowych kobiet i mężczyzn.

Siłownia wyposażona jest w atlasy, wielofunkcyjne urządzenia do ćwiczeń poszczególnych partii mięśniowych, ławeczki, stojaki, drążki, pasy TRX, bramę crossfit oraz szeroki wybór hantli i obciążeń do ćwiczeń, bosu, piłki itp. Czekamy na Ciebie 7 dni w tygodniu!